dnes
Čtvrtek - prehanky-dest
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
3°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
2°C
Dětská PrahaVíkendové tipy

A já tam budu: Den plný dobrého jídla, pití, hudby a workshopů

Radlická kulturní sportovna připravila na sobotu 21. května akci pro děti a o dětech.

Na místě najdete stanoviště, kde si budou moct děti vyzkoušet různá řemesla, která na ně čekají za dveřmi jejich domovů – truhlář ven.co, kadeřníci z TONI&GUY Opletalova Prague , krásná šperkařka Yellow.Jacket.Angel, stůl plný korálků All Beads Cz s.r.o., barista, skvělá DJ FANCY, Burton Snowboards Česko a Slovensko, Firefly Studio, instruktoři, umělci a všichni, kdo svou práci dělají s láskou a mohou být inspirácí.

O jídlo a vaše chuťové buňky se postará parta ze Salt'n'Pepa Foodtruck. Ochutnat tak můžete nejen jejich vyhlášené burgery, ale i další speciality, nebude chybět hudební doprovod.

Maličkosti, které děti vytvoří, si buď nechají na památku, nebo je mohou věnovat do dražby a pomoci tak právě těm, které večer neuloží máma s tátou.

Začíná ve 14 hodin, Za Ženskými domovy 125/5, Praha 5.


Praha 9: Klub Harfica se těší stále většímu zájmu dětí

10. ledna 2018 v 11:00

Volnočasový klub Harfica v Harrachovské ulici na Proseku, jehož provozovatelem je městská část Praha 9, patří k nízkoprahovým zařízením, které se zaměřuje především na děti ze sociálně znevýhodněného prostředí, děti, které samy neví, jak trávit volný čas, nemají ve svém okruhu pozitivní příklad,...

Stromky základních škol Sázavská a Slovenská zvítězily

22. prosince 2017 v 07:06

Spodní část náměstí Míru zdobí tento rok poprvé krásné vánoční stromky, které pořídila radnice Prahy 2 pro své základní školy k nazdobení. Žáci stromečky ozdobili na začátku adventu a zástupci městské části vybírali ten nejkrásnější.

Děti, které navrhly hřiště, přišly na radnici

13. prosince 2017 v 07:24

Minulý týden zastupitelstvo MČ Prahy 10 přivítalo žáky ze Základní škola Karla Čapka, kteří se aktivně zapojili do participativního rozpočtu. Navrhli vznik workoutového hřiště V Heroldových sadech, veřejnost jejich návrh odhlasovala. Dnes je hřiště již několik měsíců úspěšně...

Další články
Nahoru