Dnes Čtvrtek - obcasny-dest 11°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 11°C
Čtvrtek 22. 2. 2024
Svátek má Petr
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
8 hlavních výhod, které přinese CRM systém i vašemu podnikání
ByznysKomerční sdělení

8 hlavních výhod, které přinese CRM systém i vašemu podnikání

Plácáte se po ramenou, protože stále odoláváte vábení obchodních zástupců, kteří se vám snaží vnutit CRM systém? Co na tom, že drtivá většina moderních firem již sofistikovaný software používá – a těží z jeho výhod. Vaše podnikání přece nástroje pro efektivní řízení vztahů se zákazníky nepotřebuje. Anebo ano?

Centralizovaná správa dat

Máte všude možně tabulky, seznamy a poznámky s informacemi, jejichž skutečný význam jste již dávno zapomněli. CRM systém tomu učiní přítrž. Využití jediné databáze vám umožní organizovaně sledovat historii interakcí s každým zákazníkem. Vaši zaměstnanci vždy snadno získají přístup k údajům o nákupních preferencích, předchozích dotazech nebo stížnostech. A protože se vše ukládá do cloudu, o data jen tak nepřijdete.

Efektivnější komunikace

CRM systém funguje jako centrální platforma pro komunikaci s klienty. Zaměstnanci mají dokonalý přehled o všech proběhlých interakcích, což ocení nejen v obchodním a marketingovém oddělení, ale samozřejmě i na zákaznické lince.

Přehlednější sledování prodejních příležitostí

V intuitivním prostředí CRM je možné sledovat celý životní cyklus prodejních příležitostí, tedy od prvního kontaktu až po uzavření obchodu. Díky tomu lze jednoduše optimalizovat prodejní strategie a identifikovat oblasti pro zlepšení.

Personalizovaný přístup

Díky detailním informacím můžete poskytovat personalizované nabídky a doporučení. Personalizace patří mezi zásadní CRM trendy a výrazně zvyšuje šance na uzavření obchodu. Kromě toho přispívá k posílení loajality zákazníků.

Zlepšení zákaznického servisu

Poskytování rychlé a efektivní zákaznické podpory je jednou z opěrných páteří každého konkurenceschopného podnikání. Implementací CRM dáte zaměstnancům k dispozici silnou zbraň – kompletní historii interakcí s klientem. Díky tomu budou moct okamžitě reagovat na dotazy a problémy. 

eway-01

Automatizace marketingových kampaní

CRM nepřetržitě sleduje chování zákazníků a dokáže automaticky vytvořit cílené kampaně. Vyhodnotí data a ušetří vám spoustu času, který byste jinak strávili manuálním prováděním jednotlivých kroků.

Analytika a reporting

Proč byste měli mít po ruce nástroje pro analýzu dat? Umožní vám sledovat výkonnostní ukazatele, identifikovat trendy a vytvářet informovaná rozhodnutí pro budoucnost. Opět s notnou mírou automatizace – tedy pokud zvolíte správný software.

Vedení projektů

Některé CRM systémy disponují kompletní sadou funkcí pro vedení projektů. Nebudete tak muset přepínat z jedné aplikace do druhé a řešit kompatibilitu sdílených informací. Skvělou volbou je například český eWay-CRM, který si můžete vyzkoušet zdarma.


Společnost Pražské služby existuje už třicet let

18. února 2024 ve 21:08

Pražské služby slaví v letošním roce 30 let od založení. V hlavním městě je součástí svozu směsného i tříděného odpadu, údržby ulic i parků. Společnost nadále plánuje posilovat své postavení na trhu, snižovat negativní dopady na životní prostředí, edukovat veřejnost a zároveň pomáhat v předcházení...

Londýn je v kvalitě 5G připojení nejhorší metropolí Evropy, konstatuje studie

16. února 2024 ve 20:42

Londýn patří z hlediska kvality 5G připojení mezi nejhorší evropské metropole. Tak zní závěr šetření společnosti MedUX, která analyzovala celkovou uživatelskou zkušenost s pevnými a mobilními sítěmi v deseti velkých městech Evropy. Hlavní město Spojeného království propadlo hlavně proto, že je...

Kooperativa využívá řešení od Resistant AI

11. února 2024 v 17:41

Pojišťovna Kooperativa, druhá největší pojišťovna na českém trhu, zahájila spolupráci se společností Resistant AI, specialistou na prevenci finanční kriminality využívající umělou inteligenci a strojové učení. Kooperativa využívá technologii Document Forensics, k ověřování dokumentů předložených...

Tobias Sonndorfer jmenován místopředsedou představenstva VIG Re

7. února 2024 ve 14:41

Společnost VIG Re, zajišťovna skupiny Vienna Insurance Group, s potěšením oznamuje, že Tobias Sonndorfer byl jmenován místopředsedou představenstva s účinností od 1. února 2024. 

Změna výše dotace Nová zelená úsporám

5. února 2024 v 08:58

Od 15. února klesá dotace na fotovoltaiku. Při podpisu smlouvy do 9. února innogy garantuje vyplacení stávající dotace ve výši až 220 000 korun. Společnost o tom informovala na svém webu. 

Další články
Nahoru