Sídliště Modřany – Výstaviště Holešovice: Zrušení linky 17
30. ledna 2016 07:50
Zavedena je linka číslo 27 v trase: Levského – Sídliště Modřany – Nádraží Braník – Výtoň – Palackého náměstí – Jiráskovo náměstí – Staroměstská – Malostranská – Právnická fakulta – Staroměstská a zpět na Sídliště Modřany.