Dva konvoje projedou v noci Prahou
5. října 2016 12:29
Trasa přepravy na území Prahy:
D11, Olomoucká – exit 1 – nájezdová rampa směr Brno – couváním na ul. Chlumecká – protisměrem na D0, Pražský okruh – exit 59 – Chlumecká – couváním Náchodská k čerpací stanici MOL – přejezd do protisměru a jízdou vpřed zpět na Chlumecká – couváním sjezdovou rampou protisměrem zpět na D0, Pražský okruh (bez vjezdu na most nad ul. Chlumecká/Náchodská) – D0, Pražský okruh – Novopacká – Kbelská – Cínovecká, hranice Prahy, D8.
Předpokládaný příjezd do Prahy v 01.00 hodin 7. 10, výjezd z Prahy v cca 03.30 hodin.
Každý konvoj bude doprovázen technickými vozidly a bude mít asistenci dopravní policie po celé trase přepravy z Přerova do Mělníka.